Strona główna / Poradniki, rozwój osobisty / Rodzice pytają, pediatra odpowiada

Inne książki z tej kategorii

Moja lewa joga

Paulina Młynarska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Dokąd zmierza czarna wieża. Jak wygrać w szachy z całym światem

Adam Umiastowski
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami (audiobook MP3)

Adrian Markowski
Cena detaliczna: 34,90 zł
Rodzice pytają, pediatra odpowiada

Kategoria: Poradniki, rozwój osobisty
ISBN: 83-7255-422-6
Cena detaliczna: 15,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Czy to normalne, że dwumiesięczne niemowlę robi kupkę raz w tygodniu? Ile czasu przy komputerze może spędzać dwulatek? - pytają młodzi rodzice. Na te i inne najczęściej zadawane pytania odpowiada doktor Piotr Albrecht już od ponad pięciu lat - na łamach miesięcznika "Dziecko" oraz w czasie cotygodniowych, telefonicznych dyżurów w redakcji. Książka Rodzice pytają, pediatra odpowiada stanowi podsumowanie tej wieloletniej pracy. Znalazły się w niej m.in. odpowiedzi na pytania dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka oraz szczegółowe zalecenia postępowania w przypadku chorób dziecięcych.
Przekazane informacje pozwolą wielu Czytelnikom opanować niepokój - często zrozumiały - i z większą ufnością we własne siły oddać się rodzicielskim obowiązkom.
Piotr Albrecht jest znanym warszawskim pediatrą, pracującym obecnie w Klinice Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Akademii Medycznej. Od wielu lat z dużą wiedzą i właściwym sobie poczuciem humoru pomaga młodym mamom w rozwiązywaniu codziennych problemów.

wersja do druku