Strona główna / O wydawnictwie / Praca

Aktualności

30.05.2022

PIKNIK NA SKRAJU DROGI I INNE UTWORY z Nagrodą Nowej Fantastyki

Z przyjemnością ogłaszamy, że książka "Piknik na skraju drogi i inne utwory" Arkadija i Borisa Strugackich otrzymała Nagrodę „Nowej Fantastyki” w kategorii Wznowienie Roku.

Wywiady

04.07.2022

"Gdy ją odnajdą". Wywiad z Lią Middleton

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Lią Middleton. Z autorką książki "Gdy ją odnajdą" rozmawiał Bartosz Soczówka.

Posłuchaj i zobacz

01.08.2022

Rozmowa z Błażejem Torańskim

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Marcina Cichońskiego z Błażejem Torańskim, autorem książki "Kat polskich dzieci. Opowieść o Eugenii Pol".

Bestsellery

TOP 20

  1. Ziobranoc, Europo Aleksander Daukszewicz, Krzysztof Daukszewicz
  2. Kłamstwa arabskich szejków Marcin Margielewski
  3. Osiedle Sielanka. Bomba Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Prószyński i S-ka to marka jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce. Dzięki nam co roku na księgarskie półki trafia nawet 200 tytułów adresowanych do ludzi o bardzo różnych zainteresowaniach, z praktycznie wszystkich grup wiekowych. Wydajemy literaturę polską i światową, zarówno klasykę, jak i prozę współczesną (od powieści obyczajowych po fantastykę, od kryminałów po romanse), literaturę faktu, biografie i wspomnienia, kulinaria, książki popularnonaukowe oraz dla dzieci i młodzieży.

Starszy specjalista ds. promocji i PR

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:
  • kreowanie koncepcji promocyjnych i PR, w tym opracowywanie strategii komunikacji i planów budżetowych,
  • samodzielne prowadzenie bieżących projektów i kampanii,
  • organizacja eventów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami,
  • tworzenie materiałów PR oraz skutecznych i angażujących treści marketingowych,
  • przygotowywanie i zamawianie materiałów reklamowych,
  • prowadzenie kampanii promocyjnych i kompleksowej komunikacji w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w promocji i PR,
  • oczytanie, znajomość rynku książki i aktualnych trendów wydawniczych,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy:
  • stabilna praca w doświadczonym, kreatywnym zespole,
  • uczciwe warunki zatrudnienia z szansą na rozwój i ciekawe wyzwania zawodowe,
  • przyjazna i twórcza atmosfera,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
praca@proszynskimedia.pl.

CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Prószyński Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-697) przy ul. Rzymowskiego 28. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Prószyński Media.

wersja do druku