Strona główna / O wydawnictwie / Praca

Aktualności

08.10.2018

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Od 25 do 28 października zachęcamy Was do odwiedzenia naszego stoiska (nr C19) podczas 22. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Wywiady

04.10.2018

"Nie chciałabym znaleźć się w skórze żadnego z moich bohaterów!"

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Diane Chamberlain autorką książki "Skradzione małżeństwo"

Posłuchaj i zobacz

15.10.2018

Pisarka, malarka, rzeźbiarka. Siła kreacji w twórczości Małgorzaty Wardy

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Małgorzatą Wardą, autorką książki "Dziewczyna z gór"

Bestsellery

TOP 20

  1. Na marginesie życia Stanisław Grzesiuk
  2. Pamiętnik znaleziony w Katyniu Maria Nurowska
  3. Wszystko nie tak! Izabella Frączyk

Fotogaleria

więcej »
Poszukujemy osoby do pracy biurowej w sklepie internetowym (umowa zlecenia)

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
•    wsparcie biura obsługi klienta w zakresie bieżącej realizacji zamówień
•    aktualizacja treści w sklepie internetowym

Oferujemy:
•    możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
•    umowę zlecenia w okresie październik-grudzień 2018
•    elastyczny czas pracy

 Oczekujemy:
•    dobrej znajomości obsługi komputera
•    wysokiej kultury osobistej
•    umiejętności pracy w zespole

Zgłoszenia prosimy kierować na adres praca@proszynskimedia.pl lub tel. 22 27 81 719.

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Prószyński Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-697) przy ul. Gintrowskiego 28. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Prószyński Media.

wersja do druku