Strona główna / Literatura polska / Portugalka

Inne książki z tej kategorii

Dziewczyna z gór. Ogień

Małgorzata Warda
Cena detaliczna: 43,00 zł

Arabskie opowieści. Historie prawdziwe

Tanya Valko
Cena detaliczna: 44,00 zł

Dzieci fortuny

Jagna Rolska
Cena detaliczna: 45,00 zł
Portugalka

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-8097-122-6
Data wydania: 18.04.2017
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 376
Cena detaliczna: 37,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
W tej rodzinie nic nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Leonardo to ceniony winiarz, który uważa, że udało mu się zapomnieć o tym, co kiedyś utracił. Ktoś jednak wie, że to nieprawda. Camila, piękna i zagadkowa, uchodzi za kobietę sukcesu. Ale zostaje posądzona o morderstwo. Gabriela jest szanowaną seniorką rodu. W sercu jednak skrywa pielęgnowaną latami nienawiść. Jest też Horacio, człowiek, który – wbrew swojej woli – sprawił najwięcej zamieszania. I wreszcie Sophie – obywatelka świata próbująca uciec od toksycznych relacji w rodzinie. Odkrywa coś, co wywraca jej życie do góry nogami i... zmienia przeszłość.

Jest takie miejsce, w które nikt nie zapuszcza się przypadkowo i gdzie sprawy załatwia się we własnym gronie. Dolina Douro.
Poczuj prawdziwą Portugalię – słońce i mrok, upał i chłód. Rozwiąż zagadkę. To opowieść dla ciebie.

Iwona Słabuszewska-Krauze
– pisarka, socjolog i dziennikarka. Redaktorka i współtwórczyni irlandzkiego tygodnika „Polski Herald”. Autorka „Hotelu Irlandia” oraz bestsellerowej powieści „Ostatnie fado”. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uważa, że bycie pisarką i mamą jednocześnie jest niewykonalne, a mimo to pisze i wychowuje dzieci.


Patroni:

 swiatkobiety.jpg

 dlalejdis_nowe.jpg

 rmffm_1.jpg

wersja do druku