Strona główna / Literatura polska / Perska nienawiść

Inne książki tego autora

Perska wytrwałość

Laila Shukri
Cena detaliczna: 44,00 zł

Jestem żoną szejka

Laila Shukri
Cena detaliczna: 43,00 zł

Jestem żoną terrorysty

Laila Shukri
Cena detaliczna: 43,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Dzieci fortuny

Jagna Rolska
Cena detaliczna: 45,00 zł

Przeklęte, zaklęte

Irena Matuszkiewicz
Cena detaliczna: 43,00 zł

Turecki honor

Mira Hafif
Cena detaliczna: 42,00 zł
Perska nienawiść

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-8123-268-5
Data wydania: 05.06.2018
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 448
Cena detaliczna: 35,00 zł Oprawa: miękka

Nowa książka autorki bestselleru "Byłam kochanką arabskich szejków".

Znana z kart "Perskiej miłości" Lidka po dramatycznej ucieczce z Kuwejtu wiedzie w Polsce ustabilizowane życie. Razem z dziećmi wyjeżdża na wakacje na Majorkę, gdzie poznani mężczyźni zabiegają o jej względy. Czy kolejny raz uwierzy w miłość?
Na prośbę przyjaciółki Lidka wyjeżdża na kilka dni z dziećmi do Kuwejtu, a tam demony przeszłości zakłócają spokój jej rodziny…
Czy podstępna nienawiść zniszczy wszystko, co budowane przez lata? Ile siły jest w samotności? Ile można poświęcić dla rodziny?

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy Perska miłość, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: "Byłam służącą w arabskich pałacach", "Perska zazdrość", "Jestem żoną szejka", "Perska namiętność" i "Byłam kochanką arabskich szejków", trafiły na listy bestsellerów.

Patroni:

MELORADIO-LOGO_1.jpg

  zycie_na_goraco_logo.jpg

wersja do druku