Strona główna / O wydawnictwie / Praca

Aktualności

18.05.2022

Spotkanie online z Pauliną Młynarską

W piątek 3 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Pauliną Młynarską, autorką książki "Okrutna jak Polka".

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

16.05.2022

Rozmowa z Moniką Białkowską

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Moniką Białkowską, autorką książki "Nawet jeśli umrę w drodze".

Bestsellery

TOP 20

  1. A koń w galopie nie śpiewa Artur Andrus, Wojciech Zimiński
  2. Zgiń, przepadnij Olga Rudnicka
  3. Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny Wioletta Sawicka
Prószyński Media, jedno z największych wydawnictw książkowych w Polsce, poszukuje aktualnie osób na stanowiska:

Fotoedytor

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie, dobór, edycja oraz zabezpieczenie praw do zdjęć,
  • wyszukiwanie zdjęć w agencjach fotograficznych, bankach zdjęć, w zasobach fotografów, przeszukiwanie archiwów instytucji, muzeów i bibliotek, selekcja i weryfikacja jakości zdjęć i ich zgodności z zamówionym tematem, dostarczanie wybranych zdjęć w dużej rozdzielczości, skanowanie zdjęć z prywatnych archiwów autorów,
  • archiwizacja zdjęć,
  • negocjacje cenowe, prawidłowy obieg umów i faktur, wycena zdjęć,
  • stała współpraca z innymi działami, w szczególności z redakcjami, grafikami, działem wydawniczym i działem promocji.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi programów graficznych, w szczególności Adobe Photoshopa,
  • umiejętność korzystania z zasobów agencji fotograficznych i banków zdjęć oraz innych dostępnych źródeł,
  • dobra znajomość języka angielskiego i polskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • mile widziana znajomość rynku książki.

To oferujemy:
  • praca zdalna lub stacjonarna,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę lub B2B,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • praca w przyjaznym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych projektów wydawniczych.

Starszy specjalista ds. promocji i PR

  • kreowanie koncepcji promocyjnych i PR, w tym opracowywanie strategii komunikacji i planów budżetowych,
  • samodzielne prowadzenie bieżących projektów i kampanii,
  • organizacja eventów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami,
  • tworzenie materiałów PR oraz skutecznych i angażujących treści marketingowych,
  • przygotowywanie i zamawianie materiałów reklamowych,
  • prowadzenie kampanii promocyjnych i kompleksowej komunikacji w mediach społecznościowych.

  • doświadczenie w promocji i PR,
  • oczytanie, znajomość rynku książki i aktualnych trendów wydawniczych,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,
  • umiejętność pracy zespołowej.

  • stabilna praca w doświadczonym, kreatywnym zespole,
  • uczciwe warunki zatrudnienia z szansą na rozwój i ciekawe wyzwania zawodowe,
  • przyjazna i twórcza atmosfera,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
praca@proszynskimedia.pl.

CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Prószyński Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-697) przy ul. Rzymowskiego 28. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Prószyński Media.

wersja do druku