Strona główna / Literatura światowa / Romans / Nie ma tego złego

Inne książki z tej kategorii

Nieczuły rozpustnik

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 36,00 zł

Magia powrotu

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 35,00 zł

Pocałunek pod jemiołą

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 34,00 zł
Nie ma tego złego

Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7839-727-4
Tytuł oryginału: The Best Man
Data wydania: 18.03.2014
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 488
Cena detaliczna: 36,00 zł Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś
Wzruszająca, ciepła i iskrząca humorem historia o wyboistej drodze do prawdziwej miłości, osadzona w urokliwej scenerii amerykańskiej prowincji.

Faith Holland mogła zostać żoną księcia z bajki, wspaniałego, przystojnego, bogatego, zabawnego i opiekuńczego mężczyzny. Od spełnienia marzeń dzieliło ją tylko jedno słowo: „Tak”. Stała już przy ołtarzu, gdy wstrętny i zdradziecki przyjaciel narzeczonego zniszczył jej ślub! I co z tego, że Jeremy właśnie przyznał, że jest gejem?! Najważniejsze, że ją kochał. A ona kochała jego. Faith nienawidzi Leviego Coopera. Gdyby nie on, zostałaby panią Lyon, właścicielką winnicy, i żyła długo i szczęśliwie. Tak przynajmniej jej się wydaje. Po trzech latach od ślubnej katastrofy wraca do rodzinnego miasteczka i pierwszą osobą, którą spotyka na swojej drodze, jest Levi. Teraz komendant Cooper.
W domu Faith zastaje skłóconych dziadków, ojca w sidłach wścibskiej Loreny oraz siostrę w tarapatach. Jakby tego było mało, Faith nękają bolesne wyrzuty sumienia – już od 20 lat obwinia się o śmierć matki. I pewnie tak by zostało, gdyby nie... Levi Cooper. Faith wkrótce zmieni zdanie o wielu sprawach. Leviego Coopera również czeka sporo wyzwań – teraz będzie musiał dorównać księciu z bajki, pokonać demony własnej przeszłości oraz stawić czoło byłej żonie.

Kristan Higgins – bestsellerowa autorka „New York Timesa” i „USA Today”, dwukrotna laureatka nagrody RITA przyznawanej za najlepsze romanse. Wraz z mężem i dziećmi mieszka w Connecticut.

Patroni:
RomanceTV_Polska_ohneClaim.jpg

styl.fm.jpg

wersja do druku