Strona główna / Kulinaria / Najlepsze sałatki i surówki czytelników Poradnika Domowego

Inne książki z tej kategorii

Chleb. Domowe wypieki to bułka z masłem

Martin Johansson
Cena detaliczna: 53,00 zł

Pho. Kultowa zupa z Wietnamu

Simi Leistner, Stefan Leistner
Cena detaliczna: 46,00 zł

Korea. Nie tylko kimchi

Hi Lim Byung, Soon Lim Byung
Cena detaliczna: 49,99 zł
Najlepsze sałatki i surówki czytelników Poradnika Domowego

Kategoria: Kulinaria
ISBN: 83-7255-834-5
Cena detaliczna: 32,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Czy zauważyli Państwo, jaką zawrotną karierę na naszych stołach zrobiły sałatki i surówki? Jemy je w świątek i piątek, rano, w środku dnia i wieczorem, urządzamy imprezy, a nawet wytworne przyjęcia, na których serwuje się wyłącznie tego rodzaju potrawy. Uniwersalność sałatek polega na tym, ze wszyscy je lubią i że umieją je robić nawet te osoby, które nie mają pojęcia o gotowaniu.

Mając na względzie ogromne zainteresowanie sałatkami i surówkami, postanowiliśmy poświęcić im czwartą (po książkach "Wigilia i święta", "Najlepsze przepisy" i "Najlepsze wypieki") książkę w cyklu Najlepsze przepisy czytelników "Poradnika Domowego", bo właśnie kulinarne propozycje czytelników tego popularnego miesięcznika cieszą się szczególnym uznaniem odbiorców naszych wydawnictw. Wybraliśmy więc dla Państwa 100 doskonałych receptur, biorąc pod uwagę rozmaite gusty, upodobania, potrzeby i możliwości.

Przepisy podzielone zostały wg kryterium przeznaczenia prezentowanych dań i umieszczone w czterech rozdziałach: na dzień powszedni, na uroczyste okazje, na deser i do spiżarni. Ostatni rozdział zawiera przepisy na przetwory z warzyw.

Jesteśmy przekonani, ze zarówno przygotowanie, jak i jedzenie polecanych przez nas sałatek sprawi Państwu wiele przyjemności.

wersja do druku