Strona główna / Komiks / Kwintesencja

Inne książki z tej kategorii

Wiedźmin. Wydanie kolekcjonerskie

Maciej Parowski, Bogusław Polch, Andrzej Sapkowski
Cena detaliczna: 99,99 zł

Tytus, Romek i A'Tomek jako warszawscy Powstańcy 1944, z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani

Henryk Jerzy Chmielewski
Cena detaliczna: 42,00 zł

Tytus, Romek i A'Tomek pomagają księciu Mieszkowi ochrzcić Polskę, z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani

Henryk Jerzy Chmielewski
Cena detaliczna: 39,99 zł
Kwintesencja

Kategoria: Komiks
ISBN: 978-83-8069-088-2
Data wydania: 17.11.2015
Format: 210mm x 297mm
Liczba stron: 144
Cena detaliczna: 74,90 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: twarda
Powrót jednego z najważniejszych polskich duetów komiksowych. Po legendarnych „Przebiegłych dochodzeniach Ottona i Watsona” Krzysztof Gawronkiewicz i Grzegorz Janusz zapraszają do lektury niezwykłe- go rękopisu Eryka Olimpa, „Kwintesencji”. W tej przyjemności towarzyszyć będą nam dwa sympatyczne stworzonka. Rozsmakuj się w dziele Olimpa i poszukaj wraz z naszymi bohaterami odważnego połączenia kompleksu Edypa z herezją trynitarną. „Kwintesencja” to jeden z najbardziej wyczekiwanych komiksów 2015 roku. Zapowiadana przez autorów przez lata materializuje się przed Państwem w wyjątkowej oprawie edytorskiej.

Krzysztof Gawronkiewicz – grafik, malarz, twórca m.in. komiksów „Przebiegłe dochodzenie Ottona i Watsona” (scen. Grzegorz Janusz), „Achtung Zelig” (scen. Krystian Rosiński), „Mikropolis” (scen. Dennis Woyda), „Powstanie” (scen. Marzena Sowa). Jego komiksy wydawane były we Francji przez Casterman i Glenat.

Grzegorz Janusz – tłumacz, prozaik, autor scenariuszy komiksów, m.in.: „Wykolejeniec” (rys. Berenika Kołomycka), „Przebiegłe dochodzenie Ottona i Watsona” (rys. Krzysztof Gawronkiewicz), „Czasem” (rys. Marcin Podolec), „Tragedyja Płocka” (rys. Jacek Frąś), „Bon Ton” (rys. Ernesto Gonzales).

wersja do druku