Strona główna / Literatura polska / Kobiety z odzysku. Trudne wybory

Inne książki tego autora

Kobiety z odzysku

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 39,99 zł

Dziś jak kiedyś

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 39,90 zł

Wszystko nie tak!

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 37,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Perska zmysłowość

Laila Shukri
Cena detaliczna: 35,00 zł

Zamknij oczy

Iwona Żytkowiak
Cena detaliczna: 38,00 zł

Dziwne światy

Barbara Labuda
Cena detaliczna: 35,00 zł
Kobiety z odzysku. Trudne wybory

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-8169-076-8
Data wydania: 14.05.2019
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 456
Cena detaliczna: 38,00 zł Oprawa: miękka
 
W życiu trzech przyjaciółek - Gośki, Felicji i Zuzy - nareszcie zapanował spokój i każda z nich zdołała w końcu odetchnąć po wydarzeniach, które niespodziewanie doprowadziły je do wspólnych wakacji w Egipcie. Ale czy na długo? Teraz, po roku, powracamy i sprawdzamy, co u nich. Wracamy jak z wizytą u naszych dobrych znajomych, by stwierdzić, że u każdej z nich sporo się dzieje. Jako że nic nie jest dane człowiekowi raz na zawsze, także i tym trzem kobietom życie nie oszczędza ciekawych doznań, nie zawsze miłych. Jedyne co jest pomiędzy nimi niezmienne - to przyjaźń. A facet? Wiadomo, rzecz nabyta.
"Kobiety z odzysku. Trudne wybory" to kontynuacja bestsellerowej powieści "Kobiety z odzysku".

Lektura tej książki to jak spotkanie z dobrymi przyjaciółkami, terapia śmiechem, oderwanie od codzienności i zdystansowanie się do rzeczywistości.
Izabella Frączyk serwuje swoim bohaterkom kilogramy problemów, a czytelnikowi tony dobrego humoru. Ja natomiast dodam do tego szczyptę nadziei, że to nie jest nasze ostatnie spotkanie z Zuzką, Gośką i Felicją. Polecam.
Agata Petela - dziennikarka Radia PLUS

Niesamowite zbiegi okoliczności, ironia losu i wyobraźnia autorki sprawiają, że nie będzie czasu na nudę ani smutny wyraz twarzy. Ta książka to świetna rozrywka w dobrym stylu, a niekontrolowane wybuchy śmiechu są jej najlepszą rekomendacją. Polecam.
Anna Kasprzak - Książki w Obiektywie

Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała 13 bestsellerowych powieści obyczajowych, m.in.  trylogię "Stajnia w Pieńkach" oraz dwutomową sagę "Śnieżna Grań". Jej ostatnia powieść "Wszystko nie tak!" także spotkała się z gorącym przyjęciem przez czytelników.

Patroni:
radiokolor2_1.jpg

olivia.jpg

wersja do druku