Strona główna / / Aktualności / Katarzyna Puzyńska na Warszawskim Festiwalu Kryminału

Nowości

Ukryta inteligencja hormonów. Jak kierują twoim mózgiem

Martie Haselton
Cena detaliczna: 39,99 zł

Gra w kłamstwa

Ruth Ware
Cena detaliczna: 42,00 zł

Sekrety i śmierć

J.D. Robb
Cena detaliczna: 38,00 zł

Zapowiedzi

Pogoda dla puchaczy. Lato

Bartek Jędrzejak, Marcin Kozioł
Cena detaliczna: 24,90 zł

Zostały tylko kamienie. Akcja "Wisła": wygnanie i powroty

Krzysztof Potaczała
Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie szukaj mnie

Clare Mackintosh
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Smętarz dla zwierzaków Stephen King
  2. Arabski raj Tanya Valko
  3. Polska miłość Wojciech Młynarski

Fotogaleria

więcej »
16.05.2019

Katarzyna Puzyńska na Warszawskim Festiwalu Kryminału

W sobotę 18 maja o godz. 12:30 zapraszamy do Teatru Druga Strefa w Warszawie (ul. Magazynowa 14A) na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką książki "Policjanci. Bez munduru".

Spotkanie odbędzie się w ramach Warszawskiego Festiwalu Kryminału.

Wstęp wolny!

Zapraszamy.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega i zajmuje się swoim czworonożnym stadem - psami, kotem i końmi. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Kocha muzykę rockową, zwłaszcza punk i metal. Mówi się, że jest najbardziej wytatuowaną polską pisarką. Od lat jest wegetarianką.
Debiutowała doskonale przyjętą książką "Motylek", która rozpoczęła serię o policjantach ze wsi Lipowo. Lipowska saga to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i Camilli Läckberg. Prawa do publikacji powieści Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów. Puzyńska jest też autorką książki "Policjanci. Ulica", w której razem ze swoimi rozmówcami przedstawia służbę funkcjonariuszy prewencji oraz ruchu drogowego od zupełnie innej strony, niż miało to dotychczas miejsce w literaturze. W najnowszej książce "Policjanci. Bez munduru" ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

wersja do druku