Strona główna / / Aktualności / Katarzyna Puzyńska na Warszawskim Festiwalu Kryminału

Nowości

Mały wielki tydzień. Książka napisana jednym palcem

Darek Milewski
Cena detaliczna: 28,00 zł

Rak trzustki, czyli jak wygrać z cichym zabójcą

Paweł Lampe, Magdalena Żakowska
Cena detaliczna: 39,99 zł

Arabski książę

Tanya Valko
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Syn siodlarza

Kelly Irvin
Cena detaliczna: 39,99 zł

100 rzeczy, których nie wiesz o swoim ciele

Andrzej Fedorowicz
Cena detaliczna: 39,99 zł

Postscriptum

Anna Karpińska
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Jest krew... Stephen King
  2. Zaginione arabskie księżniczki Marcin Margielewski
  3. Jestem nieletnią żoną Laila Shukri

Fotogaleria

więcej »
16.05.2019

Katarzyna Puzyńska na Warszawskim Festiwalu Kryminału

W sobotę 18 maja o godz. 12:30 zapraszamy do Teatru Druga Strefa w Warszawie (ul. Magazynowa 14A) na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką książki "Policjanci. Bez munduru".

Spotkanie odbędzie się w ramach Warszawskiego Festiwalu Kryminału.

Wstęp wolny!

Zapraszamy.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega i zajmuje się swoim czworonożnym stadem - psami, kotem i końmi. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Kocha muzykę rockową, zwłaszcza punk i metal. Mówi się, że jest najbardziej wytatuowaną polską pisarką. Od lat jest wegetarianką.
Debiutowała doskonale przyjętą książką "Motylek", która rozpoczęła serię o policjantach ze wsi Lipowo. Lipowska saga to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i Camilli Läckberg. Prawa do publikacji powieści Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów. Puzyńska jest też autorką książki "Policjanci. Ulica", w której razem ze swoimi rozmówcami przedstawia służbę funkcjonariuszy prewencji oraz ruchu drogowego od zupełnie innej strony, niż miało to dotychczas miejsce w literaturze. W najnowszej książce "Policjanci. Bez munduru" ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

wersja do druku