Strona główna / Poradniki, rozwój osobisty / Jak zostać milionerem w 24 godziny

Inne książki z tej kategorii

Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę

Adrian Markowski
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę (audiobook MP3)

Adrian Markowski
Cena detaliczna: 34,90 zł

Książka tylko dla mężczyzn

Ewa Kempisty-Jeznach
Cena detaliczna: 39,99 zł
Jak zostać milionerem w 24 godziny

Kategoria: Poradniki, rozwój osobisty
ISBN: 978-83-7469-695-1
Data wydania: 26.02.2008
Cena detaliczna: 22,00 zł
nakład wyczerpany
czytaj fragmentOprawa: miękka

Książka jest pierwszym polskim poradnikiem zarządzania finansami osobistymi. Autor stara się przekonać, że poprzez oszczędzanie i rozważne inwestowanie, w dłuższej perspektywie każdy z nas ma możliwość osiągnięcia względnej zamożności. W przystępny i niekiedy humorystyczny sposób przedstawia podstawowe kategorie instrumentów finansowych dostępnych dla inwestora-amatora i zwraca uwagę na grożące mu inwestycyjne pułapki i rafy. Z jego poradnika dowiesz się, dlaczego warto chodzić do zoo po porady inwestycyjne, czy twój doradca finansowy jest twoim przyjacielem, a przede wszystkim: jak zostać milionerem?

Tomasz Perkowski

Z wykształcenia ichtiolog. Kierunek studiów wybrał pod wpływem filmu "Szczęki". Absolwent między innymi dwuletniego studium Master of Business Administration. Ukończył także Central European University z siedzibą w Budapeszcie, uczelnię założoną przez amerykańskiego finansistę i filantropa Georga Sorosa w ramach planu budowy społeczeństwa otwartego w Europie Środkowej i Wschodniej. Przynajmniej w wypadku Autora plan ten okazał się fiaskiem. 

Uważa się za fundamentalistycznego konserwatystę-liberała nietracącego jednak kontaktu z rzeczywistością. Obecnie pracuje w Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, gdzie odpowiada między innymi za nadzór nad firmami zarządzającymi jej aktywami finansowymi. Wartość rynkowa tych aktywów przekroczyła już 450 mln złotych. Jest członkiem Rady Nadzorczej Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Opera.

Masz pytanie do autora? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami po przeczytaniu książki? Tomasz Perkowski czeka na wasze e-maile pod adresem: tomasz@fz.most.org.pl.

Fot. Michał Gmitruk


wersja do druku