Strona główna / / Aktualności / Jak zdradzają Polacy? Spotkanie online z detektywem Dariuszem Korganowskim

Nowości

Złodziejka truskawek

Joanne Harris
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni

Anita Vandyke
Cena detaliczna: 34,00 zł

Anioły z Lovely Lane

Nadine Dorries
Cena detaliczna: 38,00 zł

Zapowiedzi

Śreżoga

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 44,90 zł

Czy kości grają rolę Boga? Matematyka niepewności

Ian Stewart
Cena detaliczna: 45,00 zł

Kocham cię, Lilith

Radek Rak
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Nareszcie w Dudapeszcie Aleksander Daukszewicz, Krzysztof Daukszewicz
  2. Urodziłam dziecko szejka Marcin Margielewski
  3. To nie jest mój mąż Olga Rudnicka

Fotogaleria

więcej »
28.09.2020

Jak zdradzają Polacy? Spotkanie online z detektywem Dariuszem Korganowskim

We wtorek 13 października  o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z  detektywem Dariuszem Korganowskim oraz autorami książki "Jak zdradzają Polacy", Zuzanną Szulc i Patrykiem Szulcem.

Jak wyglądają kulisy pracy prywatnego detektywa, który śledzi zdradzających? Jakie ślady zostawia zdradzający, czego nie widzi zdradzany i dlaczego detektyw musi być też psychologiem?
Z detektywem Dariuszem Korganowskim oraz autorami książki "Jak zdradzają Polacy" Zuzanną Szulc i Patrykiem Szulcem porozmawia dziennikarz Tomasz Florkiewicz.

Zapraszamy na profi FB wydawnictwa Prószyński i S-ka: https://www.facebook.com/Proszynski.

O książce:

Pierwsza książka o kulisach pracy detektywa.

Szokująca opowieść o pracy prywatnego detektywa, który śledzi zdradzających.

Zdrada, czyli drugie życie. Każdy o tym słyszał. Niektórzy to zrobili. A są i tacy, którzy się w tym wyspecjalizowali. I wtedy pomóc może tylko detektyw.

Czasami romans bywa jeden i krótki, a czasami skłania ludzi do zorganizowania sobie długiego, alternatywnego, równoległego życia. Czasami zdradzany małżonek ma pewność, że partner jest nieuczciwy, a czasami tylko podejrzenie. Bohater książki Dariusz Korganowski przekonuje, że wtedy należy rozważyć wizytę u profesjonalnego prywatnego detektywa. Tylko w ten sposób dowody, będą miały sprawczą moc procesową i zostaną uwzględnione przez sąd na przykład w trakcie sprawy rozwodowej.

Facet, który piętnaście lat miał drugą rodzinę, romans w korporacji, ksiądz nieuznający celibatu, przyjaciółka domu, która zastępowała żonę czy szwagier sypiający z żoną brata - autentyczne historie i brak tematów tabu.
Czy istnieje zdrada doskonała? Podobno nie, ale "Jak zdradzają Polacy" zawiera cały szereg wskazówek dla obu stron - zdradzających i zdradzanych. Jakie ślady  zostawia zdradzający, czego nie widzi zdradzany i dlaczego detektyw musi być też psychologiem? Nieocenzurowana opowieść, po której zastanowisz się, czy zdradzić i jak nie być zdradzanym…
I czy zawsze otwierać drzwi dostawcy pizzy…

Zuzanna Szulc - dziennikarka i autorka publikacji o tematyce kryminalnej, a z wykształcenia rusycystka wciąż czynna zawodowo. Współautorka internetowego programu kryminalnego "Podejrzani" na platformie YouTube i książki "Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu".

Patryk Szulc - dziennikarz śledczy, z wykształcenia prawnik. Specjalizuje się w tematyce przestępczości zorganizowanej. Dawniej związany m.in. z "Gazetą Wyborczą" i "Dziennikiem Łódzkim". Publikował też w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz magazynach kryminalnych "Reporter” i "Detektyw". Twórca internetowego programu kryminalnego "Podejrzani" na platformie YouTube i współautor książki "Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu".

Dariusz Korganowski - były funkcjonariusz policji pionów dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych. Absolwent Szkoły Policji w Pile. Po odejściu ze służby w 2011 roku prywatny detektyw, specjalizujący się w sprawach kryminalnych i zdradach małżeńskich. Założyciel grupy TOP Detektyw.


wersja do druku