Strona główna / Słowniki, atlasy, encyklopedie, edukacja / Internet dla dzieciaków!

Inne książki z tej kategorii

Praktyczny słownik łacińsko-polski. Wydanie III rozszerzone

Jerzy Mańkowski
Cena detaliczna: 45,00 zł

Atlas fizyki

Hans Breuer
Cena detaliczna: 36,00 zł

Atlas matematyki

Fritz Reinhardt, Heinrich Soeder
Cena detaliczna: 69,90 zł
Internet dla dzieciaków!

Kategoria: Słowniki, atlasy, encyklopedie, edukacja
ISBN: 83-7180-987-5
Tytuł oryginału: Internet for kids!
Cena detaliczna: 28,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: LEKSEM
Co to jest internet? Czy jest to wielki, obcy i strasznie skomplikowany świat, dostępny tylko dla specjalistów? Otóż nie! Wyobraź sobie, że jesteś kapitanem, a Twój komputer jest cyberstatkiem wędrującym po cyberprzestrzeni. Siądź przed komputerem i weź do ręki tę książkę. Dowiesz się z niej, jak swobodnie i bezpiecznie wędrować po Internecie, jak dotrzeć do ciekawych miejsc i ludzi, jak i gdzie znaleźć potrzebne informacje, a nawet wspaniałe gry, jak wysłać pocztą elektroniczną list i robić wiele innych rzeczy. W razie kłopotów z internetowymi terminami można zajrzeć na koniec książki, gdzie umieszczono bardzo przydatny słowniczek.

Ted Pedersen
Związany z tematyką komputerową od czasu gdy rozpoczął pracę jako programista w Seattle w Stanach Zjednoczonych. Od piętnastu lat uprawia wolny zawód pisarza. Jest autorem ponad 100 scenariuszy do telewizyjnych filmów animowanych. Oprócz tego zajmuje się doradztwem komputerowym oraz tworzeniem stron sieci WWW. Mieszka w miejscowości Venice w Kaliforni wraz z żoną, kilkoma kotami i komputerami.

Francis Moss
Napisał ponad 150 scenariuszy do telewizyjnych filmów animowanych, w tym do seriali "Teenage Mutant Ninia Turtles" (Wojownicze żółwie Ninja) i "James Bond Jr.".Jest jednym ze współautorów książki "Using Windows 95, Special Edition". Zajmuje się doradztwem komputerowym, często podróżuje po Internecie a także testuje próbne wersje oprogramowania, w tym Microsoft Windows 95 i 98. Mieszka w North Hollywood w Kaliforni, wraz z żoną, dwojgiem dzieci, psem, dwoma kotami i trzema komputerami.

Nie miałem pojęcia, że Internet jest taki super! Dzięki tej książce dowiedziałem się, jak podłączyć się do Sieci i dokąd się wybrać.
To niezła zabawa, i w dodatku nietrudna!

Yonatan Shoshani, 8 lat

To pierwszy przewodnik po Internecie, z którego można korzystać w szkole i w domu. Pomaga poznać wielką tajemnicę sieci WWW

Daniel Benjamin, nauczyciel

Dzięki tej książce nie tylko moje dzieci używają Internetu - ja też!

dr Barbara Zipkin, mama dzieci w wieku 5 i 7 lat


Książka zawiera przewodnik dla rodziców i nauczycieli.

wersja do druku