Strona główna / / Aktualności / Igrzyska Humoru im. Toma Holta!

Nowości

Warszawa literacka przełomu XIX i XX wieku

Piotr Łopuszański
Cena detaliczna: 42,00 zł

Spóźnione powroty

Grażyna Jeromin-Gałuszka
Cena detaliczna: 29,99 zł

Fale grawitacyjne. Nowa era astrofizyki

Nathalie Deruelle, Jean-Pierre Lasota
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Syn pszczelarza

Kelly Irvin
Cena detaliczna: 38,00 zł

12 sprytnych sposobów, jak ocalić nasz świat

Praca zbiorowa
Cena detaliczna: 38,00 zł

Nigdy nie jest za daleko

Danuta Noszczyńska
Cena detaliczna: 36,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem nieletnią żoną Laila Shukri
  2. Doktor Sen Stephen King
  3. Upadek Gondolinu. Pod redakcją Christophera Tolkiena J.R.R. Tolkien

Fotogaleria

więcej »
12.10.2010

Igrzyska Humoru im. Toma Holta!

Gorąco zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę inspirowaną twórczością Toma Holta, autora „Przenośnych drzwi” i wydanego niedawno „Śniło ci się” – wspólnie pokażmy, że podobnie jak Terry Pratchett, potrafi on nie tylko rozśmieszać do łez, ale także inspirować czytelników! Pula nagród to ponad 40 książek!

Nie samym Pratchettem człowiek żyje!
 
Sir Terry Pratchett niepodważalnie króluje na polu fantastyki humorystycznej − temu nikt nie zaprzecza, nikt też tego nie zmieni. Twórca Świata Dysku nie jest jednak tyranem, dlatego w jego dominium znajdzie się także miejsce dla innych twórców.

Jednym z nich jest TOM HOLT!
 
Autor „Przenośnych drzwi” 5 października ponownie zawitał na księgarskie półki, tym razem z powieścią „Śniło ci się” – wyśmienitą kontynuacją pełnych humoru perypetii Paula, pracownika magicznej korporacji. My te książki kochamy i tą miłością chcemy wszystkich zarazić – nie uda nam się to jednak bez Waszej pomocy.
 
Dlatego ogłaszamy konkurs:

Igrzyska Humoru im. Toma Holta!
 
Wspólnie pokażmy, że Tom Holt, podobnie jak Terry Pratchett, potrafi nie tylko rozśmieszać do łez, ale także inspirować czytelników!
 
Piszesz świetne recenzje, felietony, a może potrafisz tworzyć komiksy, rysować, nawet śpiewać? Wszystko dozwolone, pełna swoboda! Jest tylko jedna zasada: interesują nas dzieła inspirowane twórczością Toma Holta. Może to być filmik, graffiti, demotywator, ułożone z ciał przyjaciół imię i nazwisko autora, możecie zorganizować marsz poparcia dla brytyjskiego poczucia humoru, zaprojektować koszulki z hasłami – im bardziej kreatywnie, tym lepiej!

Na najlepszych czeka wór nagród!

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:
10 dowolnie wybranych przez siebie (dostępnych w sprzedaży) książek autorstwa Terry’ego Pratcheta + podpisany przez Orsona Scotta Carda egzemplarz „Endera na wygnaniu”
albo
10 dowolnie wybranych przez siebie (dostępnych w sprzedaży) książek autorstwa Stephena Kinga + podpisany przez Orsona Scotta Carda egzemplarz „Endera na wygnaniu”

Zdobywca drugiego miejsca:
Sagę Endera, czyli: „Grę Endera”, „Mówcę Umarłych”, „Ksenocyd”, „Dzieci Umysłu” + podpisany przez Orsona Scotta Carda egzemplarz „Endera na wygnaniu”

Zdobywca trzeciego miejsca:
Trzy tytuły z serii „Nowa Fantastyka”: „Czaropis”, „Następcy” i „Wilczy miot”

Dodatkowo przyznanych zostanie maksymalnie 20 wyróżnień (w zależności od oceny nadesłanych prac), których zdobywcy nagrodzeni zostaną jedną książką z serii „Nowa Fantastyka”

Aby wygrać te nagrody należy do 30 listopada wysłać swoją pracę na adres: igrzyska@proszynskimedia.pl


Regulamin konkursu »

wersja do druku