Strona główna / Tytus, Romek i Atomek / Elemelementarz
Elemelementarz

Kategoria: Tytus, Romek i Atomek
ISBN: 978-83-8234-244-4
Data wydania: 06.08.2021
Format: 215mm x 296mm
Liczba stron: 48
Cena detaliczna: 29,99 zł Oprawa: twarda
Nowe wydanie ELEMELENTARZA, za pomocą którego niezapomniany Papcio Chmiel udowodnił, że na naukę nigdy nie jest za późno!

"Dzieło, które oddajemy dziś w Wasze ręce (mam nadzieję czyste), ma pomóc nie tylko w uczłowieczaniu Pana Tytusa de Zoo, ale i reszcie obywateli i obywatelniątek w osiągnięciu umiejętności bezjąkającego czytania oraz pisania w znakomitej, czytelnej, pięknej kaligrafii".
Wasz Papcio Chmiel

A’Tomek: - Tytus jest już na tyle rozwinięty, że można go uczyć czytać i pisać. Ułożyłem dla niego specjalny ELEMENTARZ.
Romek: - Obawiam się, że zbyt późno jak na 57-letniego pierwszoklasistę.
Papcio: - Na naukę nigdy nie jest za późno.

Niniejszy ELEMELEMENTARZ został zatwierdzony do użytku na terenie Republiki TRAPEZFIKU - Afryka Środkowa, przez Panią Hopsasa, minister EDUKACJI WSZECH NAUK I BEZECEŃSTW. Sponsorowany przez Companię Europ Cocosmediaprósh, jest rozprowadzany po szkołach i Domach Wesołych Nieudaczników. Prosi się obdarowanych użytkowników o wpisanie poniżej swoich danych personalnych, wklejenie aktualnej fotografii lub odcisku palucha. Po wykorzystaniu całości nauk z ELEMELENTARZA należy przekazać dzieło młodszemu analfabecie.

wersja do druku

Pozostałe wydania
Cena:
24,90 zł
twarda