Prószyński i S-ka
Strona główna / Literatura światowa / Dzisiaj, jutro, zawsze

Inne książki z tej kategorii

Była raz wojna, Bomby poszły

John Steinbeck
Cena detaliczna: 44,00 zł

Moja słodka Audrina

Virginia C. Andrews
Cena detaliczna: 38,00 zł

Poza siebie

Sasha Marianna Salzmann
Cena detaliczna: 39,90 zł
Dzisiaj, jutro, zawsze

Kategoria: Literatura światowa
ISBN: 978-83-7839-249-1
Tytuł oryginału: Before ever after
Data wydania: 26.07.2012
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 360
Cena detaliczna: 34,00 zł
nakład wyczerpany
czytaj fragmentOprawa: miękka

Mieszanka ponadczasowego romansu i tajemnicy… ze szczyptą magii. 

Trzy lata po śmierci męża Shelley nadal nie potrafi się pogodzić z jego stratą. Niespodziewanie na progu jej domu zjawia się mężczyzna łudząco podobny do Maxa. Twierdzi, że jest wnukiem jej męża, który wcale nie umarł, tylko zaszył się na filipińskiej wysepce. Shelley w to nie wierzy, lecz i tak desperacko pragnie dowiedzieć się prawdy. Wyrusza z nieznajomym na drugi koniec świata, by odnaleźć Maxa – jeśli to faktycznie on. Po drodze snuje opowieść o podróży po Europie, podczas której się poznali. Odtwarzając historie zakrwawionych paryskich barykad, średniowiecznych austriackich klasztorów i włoskich pól bitewnych, Shelley stopniowo odkrywa szokującą prawdę o swoim mężu. 

Napisany z rozmachem romans, zagadka do rozwikłania i historyczna przygoda w jednym. Trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Adena Halpern, pisarka 

W swym urzekającym debiucie Samantha Sotto zastanawia się nad ceną, jaką trzeba zapłacić za wieczną miłość. Fascynująca podróż w czasie i przestrzeni, która przypomina nam o tym, że nieśmiertelność można osiągnąć na wiele sposobów.
Saralee Rosenberg, pisarka

Samantha Sotto jest Filipinką i matką dwójki dzieci. Pisząc „Dzisiaj, jutro, zawsze”, autorka inspirowała się dzieciństwem w Holandii, wakacjami w Grecji i podróżą poślubną do Paryża.


wersja do druku