Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Domniemanie winy

Inne książki z tej kategorii

Nocne ognie

P.K. Adams
Cena detaliczna: 39,99 zł

Ktoś wie

Lisa Scottoline
Cena detaliczna: 43,00 zł

Trzy wdowy

Cate Quinn
Cena detaliczna: 39,99 zł
Domniemanie winy

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-7648-909-4
Tytuł oryginału: Guilt by Association
Data wydania: 15.09.2011
Format: 130mm x 200mm
Liczba stron: 384
Cena detaliczna: 36,00 zł
nakład wyczerpany
czytaj fragmentOprawa: miękka
Tłumaczenie: Tadeusz Markowski

Thriller z wyższej półki, który wywoła w czytelnikach głód kolejnych powieści autorki. 

Rachel Knight to nieustępliwa prawniczka zatrudniona w prokuraturze okręgowej Los Angeles. Kiedy jej kolega z wydziału zostaje zamordowany, Rachel przejmuje po tragicznie zmarłym jego najtrudniejszą sprawę: brutalny gwałt na młodej dziewczynie, córce wpływowego lekarza. Zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę, wikłając się coraz bardziej w świat polityki i wielkich fortun – ryzykując przy tym własną reputacją i życiem…

Koniecznie przeczytajcie tę książkę! Ma świetnie poprowadzoną fabułę, jest błyskotliwa i pełna specyficznego humoru. Przede wszystkim zaś - to po prostu cholernie dobry thriller.
James Ellroy

Debiutancka powieść Marcii Clark udowadnia jej doświadczenie i wszechstronną wiedzę na temat systemu prawnego. Tempo akcji, fabuła i dialogi są tak wyraziste, jak wymaga tego gatunek.
David Baldacci

Fenomenalny debiut!
„Kirkus Review”

Świetny debiut. Czytelnicy z pewnością zechcą spotkać się ponownie z Rachel Knight, która łączy w sobie siłę charakteru i typowo ludzkie słabostki.
„Publishers Weekly” 
 
Marcia Clark była zastępcą prokuratora okręgowego Los Angeles. Jako główny prokurator prowadziła sprawę o morderstwo przeciw O.J. Simpsonowi. Jest współautorką bestsellera opisującego ten proces. Pisuje artykuły dla prasy, pracuje też jako komentatorka prawna w środkach masowego przekazu. Mieszka w Los Angeles.


Patroni:
Qfant.jpg

zbrodniawbibliotece_new.gif

wersja do druku