Strona główna / Literatura światowa / Dom córek

Inne książki tego autora

Miód na serce

Sarah-Kate Lynch
Cena detaliczna: 34,00 zł

Za oknem cukierni

Sarah-Kate Lynch
Cena detaliczna: 28,00 zł

Na domiar złego

Sarah-Kate Lynch
Cena detaliczna: 26,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Co nam zostało

Shilpi Somaya Gowda
Cena detaliczna: 39,99 zł

Szkoła geniuszy

Bruce Holsinger
Cena detaliczna: 43,00 zł

Mała

Edward Carey
Cena detaliczna: 43,00 zł
Dom córek

Kategoria: Literatura światowa
ISBN: 978-83-7648-146-3
Tytuł oryginału: The House of Daughters
Data wydania: 02.07.2009
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 264
Cena detaliczna: 24,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Anna Dobrzańska

Trzy siostry, winnica w Szampanii, stary dom i mnóstwo sekretów. Wszystko to miesza się ze sobą w tej błyskotliwej powieści! 


Clementine jest jedyną spadkobierczynią wytwórni szampana Domu Peine, a także winnicy, która od pokoleń należy do rodziny. Całe życie poświęciła uprawie winorośli i opiece nad zgorzkniałym ojcem. Po jego śmierci, dowiaduje się, że musi podzielić się spadkiem z Mathilde, młodszą przyrodnią siostrą, której nie widziała od dwudziestu lat, oraz Sophie, drugą siostrą, o której istnieniu nie miała nawet pojęcia. 

Kiedy drogi tych trzech, obcych sobie kobiet skrzyżują się w starym domostwie Peine`ów, rozpęta się niejedna burza z piorunami, ale jednocześnie czytelnicy będą mieli okazję posłuchać płynących prosto z serca toastów za siostrzaną miłość i delektować się najlepszym szampanem. 

Z błyskotliwym poczuciem humoru oraz niebywałym zmysłem obserwacji Sarah-Kate Lynch przedstawia wzloty i upadki trzech sióstr pośród wspaniałych krajobrazów francuskiej Szampanii. 

Sarah-Kate Lynch

Pochodząca z Nowej Zelandii dziennikarka i pisarka. Autorka siedmiu powieści, m.in. „Błogosławieni, którzy robią ser”, „Nie samym chlebem”, „Biesiada z aniołami”. Mieszka z mężem, Markiem Robinem, reżyserem filmowym, w Queenstown, malowniczym miasteczku położonym nad górskim jeziorem na południu Nowej Zelandii. Poza pisaniem książek prowadzi stałą rubrykę w tygodniku „New Zealand Woman's Weekly”. 

Strona internetowa autorki: www.sarah-katelynch.com

 


wersja do druku