Strona główna / Poradniki, rozwój osobisty / Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Inne książki z tej kategorii

Żyć jak Mały Książę

Stéphane Garnier
Cena detaliczna: 39,99 zł

Ekstra rok z życia introwertyczki

Jessica Pan
Cena detaliczna: 44,00 zł

Macho. Instrukcja obsługi (audiobook MP3)

Artur Górski, Andrzej Gryżewski
Cena detaliczna: 34,90 zł
Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Kategoria: Poradniki, rozwój osobisty
ISBN: 83-7337-645-3
Format: 0mm x 0mm
Cena detaliczna: 44,00 zł
nakład wyczerpany
czytaj fragmentOprawa: twarda
Katarzyna Bosacka - dziennikarz, redaktor. Szefowa działu Urody i Zdrowia w „Wysokich Obcasach”, sobotnim dodatku dla kobiet do „Gazety Wyborczej”
dr n. med. Maria Noszczyk - dermatolog kosmetolog, profesor w Wyższej Szkole Kosmetologii w Warszawie, felietonistka Wysokich Obcasów

„Cena urody” Katarzyny Bosackiej i Marii Noszczyk to pierwszy od lat polski poradnik kosmetyczny dla kobiet, które szukają jasnych odpowiedzi na pytania dotyczące urody.
Czy lepsze są kosmetyki drogie czy tanie? Polskie czy zagraniczne? Co rzeczywiście działa, a co jest tylko reklamą? Czy lepiej wydać pieniądze na kosmetyczkę czy na lekarza od urody?

Istne kompendium wiedzy o tym, jak pielęgnować urodę. Dziesiątki porad podpowiadających. Jak dobrać sobie krem odpowiedni do cery, jak troszczyć się o skórę wrażliwą i alergiczną, jak poddać się peelingowi w warunkach domowych, jakie wybrać perfumy, dezodoranty i mydła, jak zadbać o skórę w czasie ciąży... Słowem - wszystko, co dbająca o siebie kobieta powinna wiedzieć.
Poradnik Domowy


Jest to praktyczny poradnik szeroko omawiający tematykę pielęgnacji twarzy i ciała. Autorki - szefowa działu urody „Wysokich obcasów” i lekarz dermatolog-kosmetolog - radzą, jak kupować kosmetyki, by nie przepłacić. Odpowiadają także na wiele pytań dręczących kobiety: czy lepiej wydać pieniądze na kosmetyczkę, czy na lekarza urody. Podają także wiele rad, jak pielęgnować urodę i zadbać o siebie i swoją dietę.
Żyj zdrowo i aktywnie

Patroni:

wersja do druku