Strona główna / Kulinaria / Biblioteczka Poradnika Domowego. Odchudzająca książka kucharska (wyd. spec. 02/2014)

Inne książki tego autora

Okruchy raju

Tanya Valko
Cena detaliczna: 49,99 zł

Arabskie opowieści. Historie prawdziwe

Tanya Valko
Cena detaliczna: 44,00 zł

Arabskie opowieści. Historie prawdziwe (audiobook MP3)

Tanya Valko
Cena detaliczna: 42,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Chleb. Domowe wypieki to bułka z masłem

Martin Johansson
Cena detaliczna: 53,00 zł

Pho. Kultowa zupa z Wietnamu

Simi Leistner, Stefan Leistner
Cena detaliczna: 46,00 zł

Korea. Nie tylko kimchi

Hi Lim Byung, Soon Lim Byung
Cena detaliczna: 49,99 zł
Biblioteczka Poradnika Domowego. Odchudzająca książka kucharska (wyd. spec. 02/2014)

Kategoria: Kulinaria
ISBN: 978-83-7839-733-5
Data wydania: 17.03.2014
Format: 165mm x 235mm
Liczba stron: 192
Cena detaliczna: 14,99 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Chcesz schudnąć, a trudno Ci zrezygnować z tradycyjnych dań? Ta książka jest dla Ciebie!

Nie wynaleziono jeszcze co prawda cudownego preparatu czy idealnej dla każdego diety, dzięki którym chudłoby się bez wysiłku, wyrzeczeń i efektu jo-jo jak pisze autorka, ale zawsze można zastosować zamienniki, dzięki którym da się odchudzić nasze codzienne pożywienie i wytopić z niego cały nadmiar niezdrowego tłuszczu, co z pewnością przysłuży się nie tylko naszej sylwetce, ale również ustabilizuje poziom cukru oraz obniży poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Owe odchudzanie posiłków i wytapianie z nich tłuszczu to nic innego, jak zastosowanie przy ich przygotowaniu lżejszych i zdrowszych zamienników. I tak, zamiast dręczyć się nijakim smakiem wiórowatego, pełnoziarnistego pieczywa lub o zgrozo! uzdatniać je do jedzenia za pomocą kalorycznego masła, można posmarować je sosem na bazie jogurtu lub chudym twarożkiem.

Większość dotychczas stosowanych diet odchudzających przegrało z pojmowaniem samej czynności jedzenia jako atawistycznej przyjemności, a nie tylko potrzeby dostarczenia organizmowi substancji odżywczych w zakresie niezbędnym do utrzymania funkcji życiowych. Autorka Odchudzającej książki kucharskiej” doskonale to rozumie. Każde danie, nawet to dietetyczne, powinno być smaczne i ładnie podane pisze i potwierdza to zestawem przepisów na pyszne, ale odchudzone dania.

Tanya Valko to pseudonim absolwentki UJ, byłej nauczycielki w Szkole Polskiej w Libii, długoletniej asystentki ambasadorów RP. Jest autorką bestsellerowej arabskiej sagi (Arabska żona, Arabska córka, Arabska krew i Arabska księżniczka). Jej zainteresowania zdrowym stylem życia zaowocowały za tytułami Dość odchudzania czas na dietę oraz Nowoczesna książka kucharska.

wersja do druku