Strona główna

Aktualności

18.09.2019

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Warszawie

W czwartek 10 października o godz. 18.00 zapraszamy do Empiku w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122) na przedpremierowe spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką książki "Pokrzyk".

Wywiady

11.07.2019

"Mówimy o trylogii, na którą należy patrzeć całościowo"

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Piotrem Borlikiem, autorem książek "Boska proporcja", "Materiał ludzki" i "Białe kłamstwa".

Posłuchaj i zobacz

24.07.2019

Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi

Zapraszamy do obejrzenia nagrania zapowiadającego książkę "Wakacje w Trzeciej Rzeszy. Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi" Julii  Boyd.

Bestsellery

TOP 20

  1. Jej drugie życie Manula Kalicka
  2. Nie mam więcej pytań Gillian McAllister
  3. Wakacje w Trzeciej Rzeszy. Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi Julia Boyd

Fotogaleria

więcej »

Spotkanie z Agnieszką Cubałą

W czwartek 11 lipca o godzinie 18:00 w Światło Art Bistro w Warszawie odbyło się spotkanie z Agnieszką Cubałą - autorką książki "Miłość '44. 44 prawdziwe historie powstańczej miłości". Spotkanie prowadziła Nina Harbuz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Fot. Elżbieta Moore

Alina Dąbrowska i Wiktor Krajewski w Faktycznym Domu Kultury

W środę 27 marca w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie odbyło się spotkanie z Aliną Dąbrowską i Wiktorem Krajewskim, autorami książki "Wiem, jak wygląda piekło. Spotkanie prowadziła Hanna Zielińska. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
fot. Elżbieta Moore

Spotkanie z Grażyną Barszczewską i Grzegorzem Ćwiertniewiczem

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania z Grażyną Barszczewską i Grzegorzem Ćwiertniewiczem, autorami książki "Amantka z pieprzem". Spotkanie odbyło się 27 maja o godz. 18:00 w Domu Kultury "Świt" w Warszawie.
Spotkanie prowadziła Justyna Dżbik-Kluge.
Zdjęcia: Małgorzata Ludkiewicz