Prószyński i S-ka
Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / „Szkodliwy pakiet cnót” - trailer

Nowości

Socjalizm jest piękny. Wspomnienia robotnicy z czasów nowych Chin

Lijia Zhang
Cena detaliczna: 39,90 zł

Chcę wierzyć w waszą niewinność

Magda Louis
Cena detaliczna: 36,00 zł

Hortensja i cień

Natalia O'Hara
Cena detaliczna: 28,00 zł

Zapowiedzi

Skradzione małżeństwo

Diane Chamberlain
Cena detaliczna: 39,90 zł

Wszystko nie tak!

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 37,00 zł

Bona. Zmierzch Jagiellonów

Magdalena Niedźwiedzka
Cena detaliczna: 44,90 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Majami. Zły pies Artur Górski
  2. Outsider Stephen King
  3. Policjanci. Ulica Katarzyna Puzyńska

Fotogaleria

więcej »
19.02.2013

„Szkodliwy pakiet cnót” - trailer

Zapraszamy do obejrzenia nagrania zapowiadającego najnowszy kryminał Marioli Zaczyńskiej "Szkodliwy pakiet cnót"

Pod rządami nowej naczelnej Kalina traci status gwiazdy i zostaje „zesłana” na offowy tydzień mody do Siedlec. Jest to dla niej cios, bo absolutnie nie znosi pisania o modzie. Na miejscu, podczas budowy wybiegu dla modelek, z ziemi wykopano kości... Setki ludzkich szczątków, a wśród nich te jedne... współczesne.
Na zapleczu parady próżności dzieją się rzeczy tajemnicze, a nawet mrożące krew w żyłach. Podczas pokazów zbyt wiele osób chce zbyt wiele ukryć...

Spójna intryga, ciekawy pomysł, niebanalne postacie. Do tego blichtr pokazów mody w tle, tajemnica z przeszłości, silne osobowości bohaterek i humor autorki.

Powieść pełna ciekawych, niebanalnych osobowości – czasem silnych, a czasem nieco zagubionych w otaczającym je świecie. Bardzo wiernie oddana rzeczywistość świata mody – zarówno ta szara, jak i ta pełna splendoru i błysków fleszy. Doskonale zachowana równowaga między poczuciem humoru i akcją pewnie prowadzi nas przez kolejne karty powieści, która chwilami potrafi wywołać prawdziwy dreszczyk emocji. Ta pozycja z pewnością długo nie da o sobie zapomnieć.
Karolina Malinowska, modelka

Mariola Zaczyńska jako dziennikarka – dociekliwa i pyskata, staje zawsze w obronie słabszych. Jako miłośniczka zwierząt – walczy o ich prawa i opiekuje się gromadą przygarniętych psów. Jako brunetka z krwi i kości – temperamentna. Jako przyjaciółka – lojalna na zabój. Jako pisarka – autorka „Jak to robią twardzielki” i „Gonić króliczka”.

wersja do druku