Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Zbyt piękne

Inne książki tego autora

Lilith

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 33,00 zł

Zacisze 13

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 32,00 zł

Zacisze 13. Powrót

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 33,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Ostatnia sprawa Fredriki Bergman

Kristina Ohlsson
Cena detaliczna: 42,00 zł

Nora

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Może pora z tym skończyć

Iain Reid
Cena detaliczna: 38,00 zł
Zbyt piękne

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-8123-122-0
Data wydania: 13.02.2018
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 376
Cena detaliczna: 35,00 zł Oprawa: miękka

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie, że wymaga on sporych nakładów, ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom, nowa praca, nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota, psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi, że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta, który sprzedał nieruchomość dwóm osobom, a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt, więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne, co im pozostaje, to zawiązać sojusz, znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

wersja do druku