Strona główna / Fantastyka / Wrzawa śmiertelnych

Inne książki z tej kategorii

Outsider

Stephen King
Cena detaliczna: 45,00 zł

Przygotowania

Orson Scott Card, Aaron Johnston
Cena detaliczna: 42,00 zł

To, co najlepsze. Tom 1

Harlan Ellison
Cena detaliczna: 69,90 zł
Wrzawa śmiertelnych

Kategoria: Fantastyka
ISBN: 978-83-7839-159-3
Tytuł oryginału: Mortal Coils
Data wydania: 29.05.2012
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 888
Cena detaliczna: 49,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Joanna i Adam Skalscy

Ważą się losy wojny Nieśmiertelnych i Piekielnych. Wynik starcia zależy od dwojga młodych ludzi. 

W dniu swoich piętnastych urodzin Fiona i Eliot zostają wplątani w odwieczny konflikt między bóstwami. Poznają prawdę o swoich rodzicach, którzy nie byli zwykłymi śmiertelnikami. Ich matką była bogini, a ojcem sam Książę Ciemności, Lucyfer. Od tysiącleci Nieśmiertelni i Piekielni konkurują o wpływ na ludzi, nie wolno im jednak walczyć ze sobą, ani mieszać się w ludzkie sprawy. Bliźnięta to jednak coś innego, nowa siła. Nie zdecydowali jeszcze po czyjej staną stronie. 

Niezwykle obiecujące otwarcie serii, która powinna spodobać się szerokiemu gronu odbiorców, od miłośników urban fantasy, po czytelników historii czerpiących z mitologii.
Library Journal 

Eric Nylund na co dzień pracuje w Microsoft Game Studios (współtworzył m.in. „Mass Effect” i „Gears od War”). Jego poprzednie książki to historie osadzone w uniwersach ze znanych gier, jak chociażby „Halo”, ale także samodzielne powieści fantasy. Za „Miasteczko Dry Water” był nominowany do World Fantasy Award. „Wrzawa śmiertelnych” otwiera pięciotomową serię o przygodach rodzeństwa Post.


wersja do druku