Strona główna / / Aktualności / Stephen King w autokarach PolskiBus.com

Nowości

Usłysz mnie

Najwa Zebian
Cena detaliczna: 39,90 zł

Masa o kilerach polskiej mafii (audiobook CD)

Artur Górski
Cena detaliczna: 34,90 zł

Przygotowania

Orson Scott Card, Aaron Johnston
Cena detaliczna: 42,00 zł

Zapowiedzi

Nieczuły rozpustnik

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 36,00 zł

Misery (audiobook CD)

Stephen King
Cena detaliczna: 34,90 zł

Córka kucharki

Weronika Wierzchowska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Arabski syn Tanya Valko
  2. Nora Katarzyna Puzyńska
  3. Słowikowa o więzieniach dla kobiet Monika Banasiak, Artur Górski

Fotogaleria

więcej »
17.10.2017

Stephen King w autokarach PolskiBus.com

Nie lada gratka dla wielbicieli mistrza grozy! Od 16 października wszyscy podróżujący autokarami PolskiBus.com będą mogli przedpremierowo przeczytać fragmenty najnowszej książki Stephena i Owena Kingów pt. „Śpiące królewny”.


Aby skorzystać z czytelniczej okazji, wystarczy podłączyć się na swoim urządzeniu mobilnym do bezpłatnego Internetu LTE w autokarze. Na ekranie automatycznie pojawi się następujący komunikat, a pod nim fragment książki.

Stephen King zapowiada, że „Śpiące królewny”, napisane wspólnie z jego synem Owenem, to najbardziej feministyczna ze wszystkich jego powieści. Coś dziwnego dzieje się z kobietami zapadającymi w sen: szczelnie owija je zwiewna substancja przypominająca kokon. Gdy ktoś je budzi, gdy obrastający je materiał zostaje naruszony bądź zerwany, uśpione kobiety wpadają w dziką furię i stają się szaleńczo agresywne; śpiąc, przenoszą się do innego świata − świata, w którym panuje harmonia, a konflikty są rzadkością. Tajemnicza Evie jest jednak odporna na błogosławieństwo, bądź klątwę, niezwykłej śpiączki. Czy jest medyczną anomalią, którą należy przebadać? A może demonem, którego trzeba zabić? Porzuceni mężczyźni, zdani na siebie i swoje coraz bardziej prymitywne odruchy, dzielą się na wrogie frakcje, niektórzy pragną zabić Evie, inni ją ocalić. Część wykorzystuje panujący chaos, by zemścić się na starych bądź nowych wrogach. W świecie nagle opanowanym przez mężczyzn wszyscy uciekają się do przemocy…

To nie jedyna niespodzianka od Prószyńskiego i S-ka dla pasażerów PolskiBus.com. Przedpremierowe fragmenty kolejnych czytelniczych perełek pojawią się już wkrótce!

wersja do druku