Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Magdaleną Kuydowicz

Nowości

Cień matki

Diane Chamberlain
Cena detaliczna: 39,90 zł

Miłośnica

Maria Nurowska
Cena detaliczna: 39,90 zł

W Polskę idziemy

Wojciech Młynarski
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Metoda wodna

John Irving
Cena detaliczna: 44,00 zł

Utoną we łzach swoich matek

Johannes Anyuru
Cena detaliczna: 38,00 zł

Pół na pół

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 36,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Nora Katarzyna Puzyńska
  2. Nie zabijaj tej miłości Anna Karpińska
  3. Boso, ale w ostrogach Stanisław Grzesiuk
08.02.2018

Spotkanie z Magdaleną Kuydowicz

W piątek 16 lutego o godzinie 17:30 Magdalena Kuydowicz opowie o pracy nad swoją najnowszą powieścią kryminalną pt. "Stało się". Spotkanie odbędzie się w klubie 6. Dzielnica przy ul. Piotrkowskiej 102 w Łodzi. Wstęp wolny!

 
O książce:

W tajemniczych okolicznościach ginie kochanek dziennikarki telewizyjnej Matyldy Kwiatek, a w jej otoczeniu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Kiedy szef bez powodu wyrzuca ją z pracy, Matylda postanawia odpocząć od stresów i wyjechać z przyjaciółką na wczasy odchudzające nad morze. Tu niespodziewanie natyka się na serię zagadkowych morderstw. Odzywa się w niej instynkt reporterki. Matylda, rozczarowana swoim życiem, chwyta się śledztwa jak ostatniej deski ratunku. W działaniach może liczyć na wsparcie zauroczonego nią porucznika Kudełki i bratniej duszy, Natalii.

Magdalena Kuydowicz – z wykształcenia teatrolog, dziennikarka, od studiów pracująca w telewizji, a od 10 lat w kobiecej redakcji TVN Style jako wydawca. Wydała dotąd dwa poradniki - z psycholożką Katarzyną Korpolewską: „Matka z córką. Rozmowy intymne” i „Zaklinacze samotności” z seksuologiem i terapeutą Wiesławem Sokolukiem oraz dwie książki z przepisami kulinarnymi  gwiazd. Jej pasją jest czytanie, psychologia, teatr  i gotowanie. Lubi urządzać kameralne kolacje  i grać w tenisa. Unika tłumów i ostentacji. Jest uparta i wybredna. Lubi się śmiać. Ale nie z każdym i nie ze wszystkiego. Ma słabość do sukienek, bransoletek i dowcipnych mężczyzn. Wolny czas spędza z książką, z garstką przyjaciół przy winie lub na spacerach ze swoją suczką Sonią, na której przyjaźń i zaufanie stara się zasłużyć.

wersja do druku