Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Nowości

Więzienie i pokój. Saga moskiewska. Tom 3

Wasilij Aksionow
Cena detaliczna: 45,00 zł

Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce

Jerzy Dziewulski, Krzysztof Pyzia
Cena detaliczna: 36,00 zł

Kilka dni z życia Alice

Liane Moriarty
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Outsider

Stephen King
Cena detaliczna: 45,00 zł

Czary na komary

Katarzyna Dowbor, Marcin Kozioł
Cena detaliczna: 29,90 zł

Grzywa

Ewa Nowak
Cena detaliczna: 32,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Ogień i furia. Biały Dom Trumpa Michael Wolff
  2. Masa o procesie polskiej mafii. Jarosław Sokołowski "Masa" w rozmowie z Arturem Górskim Artur Górski
  3. Rozmowy Wojciech Młynarski
12.04.2018

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Z okazji premiery "Nory", najnowszego tomu sagi o policjantach z Lipowa, serdecznie zapraszamy we wtorek 17 kwietnia do pubu Piekło nad Niebem przy ul. Nowy Świat 21 w Warszawie na spotkanie z Katarzyną Puzyńską.


Spotkanie poprowadzi Jarosław Kuźniar LIVE.

O książce:

Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli? Co kryje studnia w zagajniku wśród pól? Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

wersja do druku