Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską

Nowości

Wojna i więzienie. Saga moskiewska. Tom 2

Wasilij Aksionow
Cena detaliczna: 42,00 zł

Krótka historia wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek żyli. Opowieści zapisane w naszych genach

Adam Rutherford
Cena detaliczna: 49,00 zł

Rok Potopu

Margaret Atwood
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Śmieci

Derf Backderf
Cena detaliczna: 59,90 zł

Cząstki elementarne. W poszukiwaniu fundamentalnej natury rzeczywistości

Gavin Hesketh
Cena detaliczna: 42,00 zł

Ostatnie dni Stalina

Joshua Rubenstein
Cena detaliczna: 45,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Małżeństwo doskonałe. Czy ty wiesz, że ja cię kocham... Wojciech Karolak, Krystyna Pytlakowska
  2. Czarne narcyzy Katarzyna Puzyńska
  3. Chajzerów dwóch Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer

Fotogaleria

więcej »
18.05.2017

Spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską

W związku z premierą książki "#Sława" 24 maja (środa) o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z autorką Karoliną Korwin Piotrowską. Serdecznie zapraszamy do Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122). Wstęp wolny!


Spotkanie poprowadzi Natalia Hołownia.

Opowieść o tym, czym była kiedyś i czym jest dziś jedna z największych fantazji ludzkości, magiczna, pożądana przez wszystkich #SŁAWA. Historia gwiazd, ikon, mediów, środków i narzędzi do osiągnięcia owej sławy. Nieśmiertelności. Wiecznej miłości fanów. Realnego wpływu na świat − na to jak wyglądamy, co jemy i jak myślimy…

Karolina Korwin Piotrowska − dziennikarka, felietonistka i pisarka. Autorka książek „Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu”, „Ćwiartka raz” i „Krótka książka o miłości”. Od 10 lat z sukcesem prowadzi w TVN Style program „Magiel towarzyski”, pisze felietony i jest komentatorem TVN24 BiS. Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka popkultury, badaczka show-biznesu, znawczyni filmu i miłośniczka psów. Prowadziła programy o filmie w radiu i telewizji, m.in. kultowe w latach ‘90. „Filmidło” w TVP1; kierowała promocją medialno-marketingową filmów „Ogniem i mieczem” i „Quo Vadis” na targach filmowych w Cannes; pracowała w biurze prasowym filmu Pianista Romana Polańskiego, a także w pismach „Pani”, „Marie Claire” i „Sukces”; budowała od podstaw portal Plejada. Wykładała dziennikarstwo na SWPS. Prowadzi wykłady i treningi medialne oraz z prezentacji. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika „Wprost” oraz zajęła 5 lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według „Gazety Wyborczej”.

wersja do druku