Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską

Nowości

W pułapce losu

Virginia C. Andrews
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zeszyt Wendy

Veronica Fish, Melissa Jane Osborne
Cena detaliczna: 49,90 zł

Uczeń i śmierć

J.D. Robb
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Arabski syn

Tanya Valko
Cena detaliczna: 39,90 zł

Boso, ale w ostrogach

Stanisław Grzesiuk
Cena detaliczna: 39,90 zł

Przygotowania

Orson Scott Card, Aaron Johnston
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Ogień i furia. Biały Dom Trumpa Michael Wolff
  2. Masa o procesie polskiej mafii. Jarosław Sokołowski "Masa" w rozmowie z Arturem Górskim Artur Górski
  3. Rozmowy Wojciech Młynarski
18.05.2017

Spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską

W związku z premierą książki "#Sława" 24 maja (środa) o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z autorką Karoliną Korwin Piotrowską. Serdecznie zapraszamy do Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122). Wstęp wolny!


Spotkanie poprowadzi Natalia Hołownia.

Opowieść o tym, czym była kiedyś i czym jest dziś jedna z największych fantazji ludzkości, magiczna, pożądana przez wszystkich #SŁAWA. Historia gwiazd, ikon, mediów, środków i narzędzi do osiągnięcia owej sławy. Nieśmiertelności. Wiecznej miłości fanów. Realnego wpływu na świat − na to jak wyglądamy, co jemy i jak myślimy…

Karolina Korwin Piotrowska − dziennikarka, felietonistka i pisarka. Autorka książek „Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu”, „Ćwiartka raz” i „Krótka książka o miłości”. Od 10 lat z sukcesem prowadzi w TVN Style program „Magiel towarzyski”, pisze felietony i jest komentatorem TVN24 BiS. Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka popkultury, badaczka show-biznesu, znawczyni filmu i miłośniczka psów. Prowadziła programy o filmie w radiu i telewizji, m.in. kultowe w latach ‘90. „Filmidło” w TVP1; kierowała promocją medialno-marketingową filmów „Ogniem i mieczem” i „Quo Vadis” na targach filmowych w Cannes; pracowała w biurze prasowym filmu Pianista Romana Polańskiego, a także w pismach „Pani”, „Marie Claire” i „Sukces”; budowała od podstaw portal Plejada. Wykładała dziennikarstwo na SWPS. Prowadzi wykłady i treningi medialne oraz z prezentacji. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika „Wprost” oraz zajęła 5 lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według „Gazety Wyborczej”.

wersja do druku