Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / Pan Poeta dla najmłodszych!

Nowości

Dawno zapowiedziana nieobecność

Tomasz Mazur
Cena detaliczna: 39,90 zł

Pokochać noc

Dennis Lehane
Cena detaliczna: 42,00 zł

Uczeń i śmierć

J.D. Robb
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Ogień i furia (audiobook CD)

Michael Wolff
Cena detaliczna: 39,90 zł

Nora

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Odpłaszczenie

Nick Sousanis
Cena detaliczna: 67,90 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Ogień i furia. Biały Dom Trumpa Michael Wolff
  2. Zbyt piękne Olga Rudnicka
  3. Pięć lat kacetu Stanisław Grzesiuk
13.10.2017

Pan Poeta dla najmłodszych!

Jeśli nie znacie jeszcze książek Pana Poety, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o tej wyjatkowej serii dla najmłodszych!

„Kura, co tyła na diecie” rozpoczyna cykl dowcipnych książeczek, które polubią czytelnicy od lat trzech do stu trzech. Każda z nich brawurowo i z humorem pokazuje jakąś naszą przywarę. „Kura, co tyła na diecie” w krzywym zwierciadle przedstawia współczesną „modę na szczupłość” i podporządkowanie życia dietom. Takiej modzie ulega nasza bohaterka, ale jako łakomczuch ponosi klęskę za klęską. Ta książka uczy i bawi. Kolejne pokusy i niby-drakońskie diety („dieta cud: keks i miód”) rozśmieszą nie tylko dzieci, ale i mamy, i ciocie. A morał opowieści (że jesteśmy, jacy jesteśmy, a najważniejsze, że się komuś, kto nas kocha, podobamy) – skutecznie uczy zarówno akceptacji siebie, jak i niezależności w myśleniu. "Wróbel, co oćwierkał sąsiadów" - kolejna z cyklu książeczek Pana Poety - w zabawny sposób przedstawia ważne dziecięce problemy. Bo czyż nie lubimy narzekać? Czy nie za często krytykujemy innych – jak tytułowy bohater wierszyka, któremu nikt i nic się nigdy nie podoba? "Kruk, co kracze pokrakanie" to trzecia z cyklu dowcipnych książeczek Pana Poety. Tym razem bohaterem żartobliwego wierszyka jest Kruk, którego trudno zrozumieć, jeśli nie pozna się jego kruczego języka. Również ta bajka – jak wszystkie inne wierszowane historyjki autorstwa Pana Poety – kończy się morałem skierowanym zarówno do dzieci, jak i dorosłych czytelników.

Autor ukryty pod pseudonimem Pan Poeta mówi o sobie, że jest największym, bo prawie dwumetrowym Autorem dla dzieci. Chętnie spotyka się z przedszkolakami, prezentuje w mediach społecznościowych. A jednak jego imię i nazwisko pozostaje (na razie?) tajemnicą.
Pana Poetę znajdziecie na: www.panpoeta.pl, www.fb.com/panpoetabajkopisarz, www.instagram.com/panpoeta.

wersja do druku