Strona główna / / Aktualności / Olga Rudnicka w Big Book Cafe

Nowości

Harry. Biografia

Katie Nicholl
Cena detaliczna: 29,90 zł

Słowikowa o więzieniach dla kobiet

Monika Banasiak, Artur Górski
Cena detaliczna: 36,00 zł

Jesteś wędrówką

Paulina Młynarska
Cena detaliczna: 36,00 zł

Zapowiedzi

Outsider

Stephen King
Cena detaliczna: 45,00 zł

Pół na pół

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 36,00 zł

Kołysanka

Krystyna Januszewska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Nora Katarzyna Puzyńska
  2. Nie zabijaj tej miłości Anna Karpińska
  3. Boso, ale w ostrogach Stanisław Grzesiuk
08.02.2018

Olga Rudnicka w Big Book Cafe

Z okazji premiery najnowszej książki Olgi Rudnickiej "Zbyt piękne" zapraszamy na spotkanie z autorką w Big Book Cafe przy ul. Dąbrowskiego 81 w Warszawie we wtorek 13 lutego o godz. 19:00. Wstęp wolny.


Spotkanie poprowadzi Michał Figurski - dziennikarz radiowy i prezenter.

o książce:

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie, że wymaga on sporych nakładów, ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom, nowa praca, nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota, psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi, że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta, który sprzedał nieruchomość dwóm osobom, a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt, więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne, co im pozostaje, to zawiązać sojusz, znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

wersja do druku