Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Dom czwarty

Inne książki tego autora

Policjanci. Ulica

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Nora (audiobook CD)

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Nora

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Złe towarzystwo

Robyn Harding
Cena detaliczna: 38,00 zł

Tyle miłości

Rebecca Rosenblum
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zabójcza śpiąca królewna

Alafair S. Burke, Mary Higgins Clark
Cena detaliczna: 38,00 zł
Dom czwarty

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-8097-014-4
Data wydania: 08.11.2016
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 576
Cena detaliczna: 38,00 zł Oprawa: miękka
Była komisarz Klementyna Kopp po czterdziestu latach wraca w rodzinne strony. Na prośbę matki ma przyjrzeć się sprawie pewnego morderstwa. W drodze do Złocin znika jednak bez śladu. Mieszkańcy zgodnie twierdzą, że nigdy nie dotarła do miasteczka, ale aspirant Daniel Podgórski odkrywa, że musiało być inaczej. Dlaczego wszyscy kłamią? Co stało się z Klementyną? Kto maluje tajemnicze graffiti z czarną szubienicą i podrzuca martwe ptaki? Jaki ma to związek z okrutną egzekucją, dokonaną nad jeziorem Bachotek w październiku 1939 roku? 
„Dom czwarty” to siódmy tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.


Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

Patroni:
chilli_zet.JPGlubimyczyta__PL.JPGPortal_kryminalny.JPG

wersja do druku